BİZİ ARAYIN!

0252 385 4800

BİZ
KİMİZ?

Invest Grup - Bodrum Web Sitesi

 

Internet danışmanlığı konusunda sektörümüzün en eskilerinden olan Invest Grup, 1994 yılında kurulmuş olup, 1999 yılından bu yana web tasarımı, web sitesi yer sağlayıcılığı (hosting), masaüstü ve web tabanlı yazılım, portal işletmeciliği ve internet reklamcılığı konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Internet sektöründe "Butik Hizmet" anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Invest Grup, öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma prensibi izlemektedir.

2010 yılında Bodrum Yalıkavak'ta şubesini açarak kaliteli hizmetlerini bu bölgede bulunan işletmeler için devam ettirmektedir. Bodrum Yarımadası'nda web tasarım, web yazılım, sosyal medya danışmanlığı, google adwords danışmanlığı alanlarında sektörün en önde gelen güvenilir firmaları arasında yerini almıştır.

YAKIN GEÇMİŞİMİZ

İnternet'in ülkemizde kullanıma girdiği yıllarda, sektörde yatırımlara başlamış ve Türkiye'nin ilk seri ilan portalı olan Seri-ilan.com ile portal işletmeciliğine adım attık.

Filmkolik.com, Kentport.com gibi web sitelerinin ilk yazılım ve tasarım versiyonları ile portal işletmelerine yenilerini kattık.

Mikropro.NET ile, profesyonel web alan sağlayıcılığı (web hosting) hizmetlerini ekonomik fiyatlar ve gerçek anlamda 7/24 teknik destek ile başladık.

Türkiye'nin ilk kampanya portalı olan FirsatYagmuru.com yayın hayatına başladı.

Kentport.com şehir portalı yenilenen yüzü ve alt yapısı ile yayın hayatına başladı.

Invest Grup Bodrum Şubesi hizmete girdi.

Bodrumilanlar.com, BodrumDoktor.com, VeterinerBodrum.com portalları yayın hayatına başladı.